Dar Alventy dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Wiesław Hałucha, prezes Alventy w Alwerni wręcza dary dyrektorowi szpitala Arturowi Baranowskiemu i Urszuli Bogdan – zastępcy dyrektora ds. logistyki i infrastruktury

Alventa S.A. przekazała Szpitalowi Powiatowemu w Chrzanowie jako pomoc w walce z koronawirusem następujące dary:

  • 50 l – 10 szt. –  SILVCARE – higieniczny płyn do rąk. Produkt przeznaczony do odkażania rąk bez użycia wody – Preparat na bazie alkoholu (>70%), skutecznie zabezpiecza dłonie przed rozwojem drobnoustrojów. Zwalcza bakterie, wirusy i grzyby. Doskonały do powszechnego stosowania. receptura rekomendowana przez WHO.
  • 10 l – 2 szt. – SILVCARE – żel myjący do rąk. Preparat wspomagający utrzymanie właściwej higieny skóry. Srebro zawarte w preparacie znane jest ze swoich właściwości biologicznych – wykazuje wysoką aktywność w zwalczaniu bakterii, wirusów i grzybów. Formuła żelu została wzbogacona o olejek z drzewa herbacianego, który jest naturalnym środkiem przeciwzapalnym, dezynfekującym i antybakteryjnym. Neutralne pH sprawia, że żel myjący nie wykazuje działania drażniącego, a obecna w składzie gliceryna, posiada własności nawilżające, które pozytywnie wpływają na gładkość i elastyczność skóry dłoni. Nawet częste stosowanie nie powoduje wysuszania. Produkt nie zawiera sztucznych barwników.
  • 10 l – 2 szt. – SILVCARE – uniwersalny środek czyszczący. Gotowy do użycia preparat przeznaczony do czyszczenia powierzchni z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Dwufazowa formuła oparta o aktywne formy srebra, wspiera zabezpieczenie  czyszczonej powierzchni przed rozwojem mikroorganizmów. Produkt w postaci silnie myjącej aktywnej piany.
  • 1000 sztuk – rękawic lateksowych