Certyfikat programu Biała Lista

BIAŁA LISTA – PROGRAM PROMOCJI RZETELNEGO BIZNESU

Zakłady Chemiczne Alwernia S.A. już po raz drugi otrzymały certyfikat programu „Biała Lista”.
Jest on potwierdzeniem wiarygodności gospodarczej i rzetelności firmy.  Wyróżnienie przyznaje Wrocławska Izba Gospodarcza.
Celem programu „Biała Lista”  (od 2006 r.)  jest stworzenie ogólnokrajowego systemu weryfikacji wiarygodności gospodarczej oraz ogólnopolska promocja firm. Wyróżnienie Zakładu Brązowym Certyfikatem jest potwierdzeniem, że firma posiada niezbędne atrybuty wiarygodności, rzetelności oraz cieszy się nienaganną reputacją uzasadniającą udział w realizacji programu Biała Lista. W ten sposób spółka umacnia wizerunek solidnego partnera w biznesie.
 Założone kryteria weryfikacji w programie „Biała Lista” pozwalają honorować te firmy, które terminowo wywiązują się ze zobowiązań wobec swoich kontrahentów, sumiennie regulują należności i respektują zasady etyczne w relacjach biznesowych poddając się co kwartał od dwóch lat w ww. zakresie procesowi weryfikacji z wynikiem pozytywnym . W ten sposób powstaje coraz liczniejsze grono godnych zaufania podmiotów gospodarczych. Obecnie program obejmuje 250 przedsiębiorstw z całej Polski.
Tegoroczna gala programu „Biała Lista” odbyła się 17 listopada br. i zgromadziła we wrocławskim Ratuszu ponad 200 przedsiębiorców.